K2

Blog

Čo sú Omega-3 mastné kyseliny?

Omega-3 sú dve polynenasýtené mastné kyseliny EPA a DHA. Sú to tuky, ktoré sa radia medzi „prospešné“ a ktoré majú mnoho benefitov pre každého z nás, či už ide o športovcov, deti alebo seniorov. Sú to takzvané esenciálne mastné kyseliny, čo znamená, že si ich telo nedokáže vyrobiť samo, takže ich musíme nášmu organizmu dodávať v strave alebo jej doplnkoch.

Poradíme Vám medzierku, ako si objednať vitamín D3 zadarmo

Je úplne evidentné, že záujem o vitamín D prerástol očakávania nás všetkých. Je nutné povedať, že asi právom. Skvelá forma podpory imunity, ktorú si v posledných mesiacoch chránime všetci ako oko v hlave. Vysoký dopyt po vitamíne D3 však zvyšuje jeho cenu na trhu. Nám Slovákom je vlaste dobré hľadať cestičky, ako vitamín D získať zadarmo. Ale tiež je nám vlastná solidarita v ťažkých časoch, a tak vám poradíme rovno my sami.

Zinok, skrytý bojovník za imunitu!

Vieme o ňom a možno by sme ho hľadali skôr niekde v továrni pri pozinkovaní plechu ako niekde v kuchyni. Teda, ono zinok samozrejme nenájdeme ani v tej kuchyni v podobe, v akej ho poznáme napríklad z odkvapov. Ako je teda zinok prínosný pre naše telo?

Senovka grécka

Trigonella foenum-graecum známa pod slovenským názvom senovka grécka je produkt prírody, ktorý napomáha pri zvyšovaní hladiny testosterónu. Prečo a ako? Nahliadnime trochu podrobnejšie do rozsiahlej štúdie, ktorá priniesla neuveriteľné výsledky ohromujúce nielen laickú, ale aj odbornú verejnosť.

1 / 2 Starší >
©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa