Trojitý
      efekt
Trojitý efekt

Trojité zloženie s mnohými zdravotnými prínosmi

  • Zdravé srdce
  • Zdravé kosti
  • Zdravie cievneho a krvného systému

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Vitamín K2 Complex je dodávaný v malých a ľahko prehĺtateľných olejových kapsliach - nevyhnutné zložky pre lepšie vstrebávanie.

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Čo sú vlastne vitamíny K a čo robia v našom tele?

Výskum ukazuje, že vitamín K2 je kľúčovým vitamínom pre správne vstrebávanie vápnika a jeho účinok na ľudské telo. Vaša kostra sa skladá hlavne z vápnika. Už od veku 30 rokov sa hustota kostí začína znižovať, a aby zostala silnou, potrebuje vápnik. Keďže sa kostra neustále mení a obnovuje, je dôležité jej pravidelne dodávať dostatok vápnika. Vitamín K2 je zásadný pre presun prijatého vápnika z krvi a ciev práve do kostí a tým pomáha udržovať ich pevnosť a štruktúru.

Vitamín K2 aktivuje proteín v kostre zvaný osteokalcín. Keď je osteokalcín aktivovaný, viaže vápnik na kostnú hmotu a chráni kostru. Na zachovanie štruktúry kostí je dôležité dodávať telu vitamín K2.

Vitamín K2 schéma Vitamín K2 schéma

Dennú dávku Vitamín K2 Complex (1 kapsula) odporúčame kombinovať so zdravou výživou a aktívnym životným štýlom.

ZDRAVÉ SRDCE
ZDRAVÉ KOSTI
ZDRAVÉ CIEVY
Healthy people

Zdokumentovaný pozitívny efekt na kardiovaskulárny systém

Je doložené, že vitamín K2 prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi v žilách. Kapsule ďalej obsahujú odporúčanú dennú dávku vitamínu B1, ktorý prispieva k zdravej činnosti srdca. Denná dávka je v súlade s odporúčaním zdravotných úradov EÚ (EFSA).

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa