Trojitý
      efekt
Trojitý efekt

Trojité zloženie s mnohými zdravotnými prínosmi

  • Zdravé srdce
  • Zdravé kosti
  • Zdravie cievneho a krvného systému

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Vitamín K2 Complex je dodávaný v malých a ľahko prehĺtateľných olejových kapsliach - nevyhnutné zložky pre lepšie vstrebávanie.

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Čo je vlastne vitamín K a čo robí v našom tele?

Výskumy ukazujú, že vitamín K je kľúčovým vitamínom na podporu kostí. Naša kostra sa skladá hlavne z vápnika. Už od veku 30 rokov sa hustota kostí začína znižovať a aby zostala silnou, potrebuje naše telo dostatočný príjem vápnika. Ten ale sám o sebe nestačí a treba ho dopĺňať spolu s vitamínmi D a K. Vitamín D totiž zaisťuje správne vstrebávanie a využitie vápnika v tele a vitamín K vie aktivovať proteín v kostre zvaný osteokalcín, ktorý, keď je aktivovaný, viaže vápnik na kostnú hmotu.

Vitamín K2 aktivuje proteín v kostre zvaný osteokalcín. Keď je osteokalcín aktivovaný, viaže vápnik na kostnú hmotu a chráni kostru. Na zachovanie štruktúry kostí je dôležité dodávať telu vitamín K2.

Vitamín K2 schéma Vitamín K2 schéma

Dennú dávku Vitamín K2 Complex (1 kapsula) odporúčame kombinovať so zdravou výživou a aktívnym životným štýlom.

ZDRAVÉ SRDCE
ZDRAVÉ KOSTI
ZDRAVÉ CIEVY
Healthy people

Zdokumentovaný pozitívny efekt na kardiovaskulárny systém

Je doložené, že vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi v žilách. Kapsule ďalej obsahujú odporúčanú dennú dávku tiamínu B1, ktorý prispieva k zdravej činnosti srdca. Denná dávka je v súlade s odporúčaním zdravotných úradov EÚ (EFSA).

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa