Vitamín 
            K2

Často kladené otázky

 • ?

  Doplnok stravy určený každému, kto sa chce dobre starať o svoje kosti a srdce. Vitamín K2 Complex obsahuje starostlivo vybrané vitamíny, ktoré sa navzájom podporujú v účinkoch. Môžete si byť istí, že pre svoje zdravie robíte maximum.

 • ?

  Zatiaľ čo vitamín K1 nie je tak ťažké získať (nájdeme ho predovšetkým v zelenej listovej zelenine), vitamín K2 sa v dostatočných dávkach v bežnom jedálničku nevyskytuje.

 • ?

  Okrem vitamínu K1 a K2 je to aj vitamín D3 a vitamín B1. Spoločne sa starajú o naše kosti, srdcovo-cievnu sústavu a imunitu. Všetko v jednej kapsule!

 • ?

  Vitamín K2 a vitamín D3 majú spoločnú úlohu: odvádzať vápnik z cievnych stien, kde je nežiadúci, do kostí. Tam je naopak potrebný, pretože vďaka vápniku máme silné kosti. Vitamín K2 sa podieľa na správnej zrážanlivosti krvi.

 • ?

  Vitamín K2 Complex obsahuje aj vitamín D, ktorý s vitamínom K2 spolupracuje. Vďaka tomu majú zvýšený účinok na ochranu kostí.

  Okrem toho prispieva vitamín K2 k správnej zrážanlivosti krvi. Vďaka nemu sa vápnik odvádza z krvného riečišťa do kostí, kam patrí. V srdcovo-cievnej sústave by naopak pôsobil negatívne, preto je dôležitá správna hladina vitamínu K.

 • ?

  Stačí len jedna kapsula denne. Tá obsahuje celú odporúčanú dennú dávku vitamínu K2. Nikdy neprekračujte odporúčané denné dávkovanie uvedené na obale. Pokiaľ užívate dlhodobo lieky, odporúčame overiť si u lekára, či sa s vitamínom K2 môžu kombinovať.

 • ?

  Áno. Rozumieme tomu, že doplnok stravy je najskôr dobré vyskúšať a až potom sa rozhodnúť, či ho budete užívať dlhodobo. Preto umožňujeme objednať si mesačné balenie zadarmo, iba za poštovné 1,95 € a bez ďalších záväzkov.

©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa