Super K2
  Vitamín
Vitamín K2 Roční balení 50% sleva

K2 - Supervitamín, ktorý by ste mali skúsiť

Teraz s 50% zľavou a darčekom zadarmo!

 • Trojitý efekt pre Vaše zdravie.
 • Zdokumentovaný efekt pre Vaše srdce, kosti a cievy.
 • 50 % zlava na ročné balenie s vernostným programom
 • 30-dňové balenie ako DARČEK ZADARMO
Potvrdený a zdokumentovaný pozitívny efekt
1) Vitamín K prispieva k normálnemu zrážaniu krvi a pomáha udržiavať kosti zdravé.
2) Vitamín B1 prispieva k normálnej funkcii srdca.
Zdravé kosti Zdravé srdce Zdravé cévy

Udržujte svoje cievy zdravé

Vitamín K2 Complex pomáha udržiavať naše cievy zdravé. Obsahuje totiž vitamín D, ktorý podporuje udržovanie zdravej hladiny vápnika v krvi a prispieva k jeho vstrebávaniu a správnemu využitiu. Cievy fungujú ako obrovská transportná sieť, ktorá prechádza celým naším telom. Pokiaľ chceme túto sieť držať čistú a voľnú pre našu krv, je dôležité zaistiť, aby sa v nej nehromadil vápnik. Ten je dôležitý pre naše kosti, ale v cievach ho nesmieme mať príliš veľa. A práve preto sú dôležité vitamíny D a K. Vitamín D prispieva k zdravému využitiu vápnika a vitamín K pomáha udržovať zdravé kosti tým, že aktivuje proteín v kostre zvaný osteokalcín, ktorý, keď je aktivovaný, viaže vápnik na kostnú hmotu.

Udržujte normálnu funkciu srdca

S normálnymi srdcovými funkciami je srdce schopné pumpovať krv do celého tela, takže bunky a tkanivá môžu prijímať živiny a kyslík.

Udržujte svoje kosti zdravé

Naše kosti sa skladajú hlavne z vápnika. Už od veku 30 rokov sa však hustota kostí začína znižovať. Ide o úplne prirodzený proces, ktorému sa nikto z nás nevyhne. Z tohto dôvodu naše telo potrebuje dostatok vápnika. Ale pozor, ten sám o sebe nestačí. Jeho konzumáciu je nutné doplniť o vitamíny D a K, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý stav kostí. Vďaka vitamínu D vápnik nezostane v krvnom riečisku, ale využijú ho práve naše kosti.

Healthy people

Nobelova cena za objavenie Vitamínu K

Alfred Nobel

A, B, C, D – všetci poznáme a užívame tieto vitamíny, ale ako je viac písmen v abecede, je aj mnoho ďalších extrémne dôležitých vitamínov pre Vaše zdravie a pohodu. Vitamín K je pre naše telo taktiež dôležitý, až tak, že jeho objaviteľ obdržal Nobelovu cenu.

„Neznámy” supervitamín K je pravdepodobne jedným z najlepšie zdokumentovaných vitamínov. Pre naše telo je taký dôležitý, že jeho objaviteľ – dánsky vedec Henrik Dam získal v roku 1943 Nobelovu cenu. Objavil ho takmer pred 80 rokmi pri skúmaní krvnej zrazeniny. Avšak až v nedávnej dobe sme plne pochopili jeho význam ako doplnku stravy.

Vitamín K má zdokumentovaný účinok na KRVNÚ ZRÁŽLIVOSŤ a ZDRAVIE KOSTI. Vitamín B na ZDRAVÚ ČINNOSŤ SRDCA.

6 dôvodov, prečo zvoliť Vitamín K2 Complex:

 • Zdravé kosti

  Vitamíny K a D sú dlhodobo známe pre svoju rolu pri udržiavaní zdravých kostí. Vedecké výskumy potvrdzujú ich zásadnú úlohu.

 • Zdravé zuby a krásny úsmev

  Vitamín D pomáha udržiavať zdravé zuby.

 • Vitamín K pomáha správnej zrážanlivosti krvi

  Vitamín K prispieva k správnej zrážanlivosti krvi.

 • Silný imunitný systém

  Vitamín D prispieva k správnej funkcii imunitného systému.

 • Zdravé svaly a srdce = aktívny život

  Vitamín D prispieva k správnej funkcii svalov a vitamín B napomáha udržiavať zdravé funkcie srdca.

 • Absorpcia a využitie vápnika

  Vitamín D prispieva k správnej absorpcii a využitiu vápnika a fosforu a tiež pomáha udržiavať správnu hladinu vápnika v krvi.

Healthy people

1 kapsula Vitamínu K2 Komplex = 13 vaječných žĺtkov

1 kapsula Vitamínu K2 Complex = 13 vaječných žĺtkov. Podľa zdravotníckych inštitúcií je odporúčaná denná dávka vitamínu K 75 μg a vitamínu D 5 μg. Je veľmi ťažké získať takúto dávku bežnou stravou. Museli by ste skonzumovať napríklad:

Vitamín K2 schéma Vitamín K2 schéma

Nezabúdajte, že vitamín D výrazne zvyšuje efektivitu vitamínu K. Len jedna kapsula Vitamínu K2 Complex denne stačí na zásobovanie tela oboma týmito vitamínmi.

Na využitie vápnika potrebuje telo vitamín D.

Aby telo vápnik využilo, potrebuje vitamín D na jeho normálne vstrebávanie. Preto sme do doplnku Vitamín K2 Complex pridali aj vitamín D3 (najúčinnejšiu formu vitamínu D).

Vitamín K2 Complex je malý a ľahko prehĺtateľný - stačí jedna kapsula denne!

Vitamín K2 Complex - tri základné vitamíny v jednej kapsule.

Vitamín K2 Complex obsahuje ako vitamíny K1 a K2, tak vitamíny D3 a B1.

Výskumy ukazujú, že K2 je kľúčovým vitamínom pre účinnú funkciu vápnika v tele. K2 aktivuje v kostre proteín, tzv. osteokalcín, ktorý viaže vápnik na kostnú hmotu a tým udržuje kostnú štruktúru.

Vitamín K2 schéma

Čo je vlastne vitamín K a čo robí v našom tele?

Výskumy ukazujú, že vitamín K je kľúčovým vitamínom na podporu kostí. Naša kostra sa skladá hlavne z vápnika. Už od veku 30 rokov sa hustota kostí začína znižovať a aby zostala silnou, potrebuje naše telo dostatočný príjem vápnika. Ten ale sám o sebe nestačí a treba ho dopĺňať spolu s vitamínmi D a K. Vitamín D totiž zaisťuje správne vstrebávanie a využitie vápnika v tele a vitamín K vie aktivovať proteín v kostre zvaný osteokalcín, ktorý, keď je aktivovaný, viaže vápnik na kostnú hmotu.

Vitamín K2 aktivuje proteín v kostre zvaný osteokalcín. Keď je osteokalcín aktivovaný, viaže vápnik na kostnú hmotu a chráni kostru. Na zachovanie štruktúry kostí je dôležité dodávať telu vitamín K2.

Vitamín K2 schéma Vitamín K2 schéma

Dennú dávku Vitamín K2 Complex (1 kapsula) odporúčame kombinovať so zdravou výživou a aktívnym životným štýlom.

ZDRAVÉ SRDCE
ZDRAVÉ KOSTI
ZDRAVÉ CIEVY
Healthy people

Zdokumentovaný pozitívny efekt na kardiovaskulárny systém

Je doložené, že vitamín K prispieva k normálnej zrážanlivosti krvi v žilách. Kapsule ďalej obsahujú odporúčanú dennú dávku tiamínu B1, ktorý prispieva k zdravej činnosti srdca. Denná dávka je v súlade s odporúčaním zdravotných úradov EÚ (EFSA).

Pohodlie nákupu z domova
Garancia vrátenia peňazí
Dopravu máte ZADARMO
Možnosť platby na splátky
Ušetríte čas aj peniaze

Prečo si vybrať ročné balenie s vernostným programom?

Stanete sa zákazníkom nášho vernostného programu a získate nárok na výhodnejšiu cenu oproti jednorazovému baleniu.
Navyše ako člen vernostného klubu NaturaMed získate exkluzívny darček a zapojíte sa do súťaže s cenami v hodnote 6 000 €. Neplatíte poštovné a získate možnosť vyskúšať si naše ďalšie produktové novinky zadarmo a ako prvý. Zároveň budete zaradený do týždenného žrebovania o poukážky Kaufland v hodnote 40 €, získate zľavy až 50% na ďalšie naše produkty a mnoho ďalšieho.

Po roku dostanete ďalšiu zásobu produktu na ďalších 12 mesiacov za rovnako výhodných podmienok, aké máte teraz. Platbu za ročnú zásobu je možné rozložiť do pohodlných mesačných splátok bez akéhokoľvek navýšenia a poplatkov
Vernostný program môžete kedykoľvek bezplatne ukončiť.
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa

Ročná zásoba K2 s vernostným programom s 50% zľavou a darčekom zadarmo!

Iba za 9.95 € mesačne

Načítavam formulár