Super
   vitamín

K2 - Supervitamín, ktorý by ste mali skúsiť – máme pre Vás balenie zadarmo*!

Vitamín K2 balení Nová unikátní receptura
  • Trojitý efekt pre Vaše zdravie.
  • Zdokumentovaný efekt pre Vaše srdce, kosti a cievy.
  • Získajte svoje balenie zadarmo* ešte dnes!
Potvrdený a zdokumentovaný pozitívny efekt
1) Vitamín K prispieva k normálnemu zrážaniu krvi a pomáha udržiavať kosti zdravé.
2) Vitamín B1 prispieva k normálnej funkcii srdca.

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Zdravé cévy Zdravé srdce Zdravé kosti

Udržujte svoje cievy zdravé

Vitamín K pomáha udržiavať naše cievy zdravé. Cievy fungujú ako obrovská transportná sieť, ktorá prechádza celým naším telom. Pokiaľ chceme túto sieť udržať čistú, nezanesenú a voľnú pre našu krv, je dôležité zaistiť správnu hladinu vápnika v krvi. Vápnik je veľmi dôležitý pre naše kosti, ale v cievach ho nesmieme mať príliš veľa. A práve preto je dôležitý vitamín K2, ktorý podporuje proces odvádzania vápnika z ciev do kostí. Tento proces je veľmi dobre zdokumentovaný EFSA (Európskym úradom pre bezpečnosť potravín) a ďalšími zdravotníckymi inštitúciami. Je teda veľmi dôležité udržiavať primeranú hladinu vitamínu K v tele.

Udržujte normálnu funkciu srdca

S normálnymi srdcovými funkciami je srdce schopné pumpovať krv do celého tela, takže bunky a tkanivá môžu prijímať živiny a kyslík.

Udržujte silnú kostru

Vaša kostra sa skladá hlavne z vápnika. Už od veku 30 rokov sa hustota kostí začína znižovať, a aby zostala silnou, potrebuje vápnik. Vápnik ale sám o sebe nestačí – potrebujeme vitamín K2, aby pomohol preniesť vápnik zo žíl do kostry a udržal Vaše kosti zdravé. Účinky vitamínu K sú dobre zdokumentované a zdravotnícke inštitúcie schválili jeho zdravotné benefity na udržanie normálnej zrážanlivosti krvi. Aby telo vápnik využilo, potrebuje vitamín D na jeho normálne vstrebávanie. Do doplnku Vitamín K2 Complex sme preto pridali aj vitamín D3 (najúčinnejšiu formu vitamínu D).

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Healthy people

Nobelova cena za objavenie Vitamínu K

Alfred Nobel

A, B, C, D – všetci poznáme a užívame tieto vitamíny, ale ako je viac písmen v abecede, je aj mnoho ďalších extrémne dôležitých vitamínov pre Vaše zdravie a pohodu. Vitamín K je pre naše telo taktiež dôležitý, až tak, že jeho objaviteľ obdržal Nobelovu cenu.

„Neznámy” supervitamín K je pravdepodobne jedným z najlepšie zdokumentovaných vitamínov. Pre naše telo je taký dôležitý, že jeho objaviteľ – dánsky vedec Henrik Dam získal v roku 1943 Nobelovu cenu. Objavil ho takmer pred 80 rokmi pri skúmaní krvnej zrazeniny. Avšak až v nedávnej dobe sme plne pochopili jeho význam ako doplnku stravy.

Vitamíny K a B majú zdokumentovaný účinok na KRVNÚ ZRÁŽLIVOSŤ, ZDRAVÉ SRDCE A ZDRAVÉ KOSTI.

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

+
©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa