Super
   vitamín

K2 - Supervitamín, ktorý by ste mali skúsiť – máme pre Vás balenie zadarmo*!

Vitamín K2 balení Nová unikátní receptura
  • Trojitý efekt pre Vaše zdravie.
  • Zdokumentovaný efekt pre Vaše srdce, kosti a cievy.
  • Získajte svoje balenie zadarmo* ešte dnes!
Potvrdený a zdokumentovaný pozitívny efekt
1) Vitamín K prispieva k normálnemu zrážaniu krvi a pomáha udržiavať kosti zdravé.
2) Vitamín B1 prispieva k normálnej funkcii srdca.

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Zdravé kosti Zdravé srdce Zdravé cévy

Udržujte svoje cievy zdravé

Vitamín K2 Complex pomáha udržiavať naše cievy zdravé. Obsahuje totiž vitamín D, ktorý podporuje udržovanie zdravej hladiny vápnika v krvi a prispieva k jeho vstrebávaniu a správnemu využitiu. Cievy fungujú ako obrovská transportná sieť, ktorá prechádza celým naším telom. Pokiaľ chceme túto sieť držať čistú a voľnú pre našu krv, je dôležité zaistiť, aby sa v nej nehromadil vápnik. Ten je dôležitý pre naše kosti, ale v cievach ho nesmieme mať príliš veľa. A práve preto sú dôležité vitamíny D a K. Vitamín D prispieva k zdravému využitiu vápnika a vitamín K pomáha udržovať zdravé kosti tým, že aktivuje proteín v kostre zvaný osteokalcín, ktorý, keď je aktivovaný, viaže vápnik na kostnú hmotu.

Udržujte normálnu funkciu srdca

S normálnymi srdcovými funkciami je srdce schopné pumpovať krv do celého tela, takže bunky a tkanivá môžu prijímať živiny a kyslík.

Udržujte svoje kosti zdravé

Naše kosti sa skladajú hlavne z vápnika. Už od veku 30 rokov sa však hustota kostí začína znižovať. Ide o úplne prirodzený proces, ktorému sa nikto z nás nevyhne. Z tohto dôvodu naše telo potrebuje dostatok vápnika. Ale pozor, ten sám o sebe nestačí. Jeho konzumáciu je nutné doplniť o vitamíny D a K, ktoré pomáhajú udržiavať zdravý stav kostí. Vďaka vitamínu D vápnik nezostane v krvnom riečisku, ale využijú ho práve naše kosti.

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

Healthy people

Nobelova cena za objavenie Vitamínu K

Alfred Nobel

A, B, C, D – všetci poznáme a užívame tieto vitamíny, ale ako je viac písmen v abecede, je aj mnoho ďalších extrémne dôležitých vitamínov pre Vaše zdravie a pohodu. Vitamín K je pre naše telo taktiež dôležitý, až tak, že jeho objaviteľ obdržal Nobelovu cenu.

„Neznámy” supervitamín K je pravdepodobne jedným z najlepšie zdokumentovaných vitamínov. Pre naše telo je taký dôležitý, že jeho objaviteľ – dánsky vedec Henrik Dam získal v roku 1943 Nobelovu cenu. Objavil ho takmer pred 80 rokmi pri skúmaní krvnej zrazeniny. Avšak až v nedávnej dobe sme plne pochopili jeho význam ako doplnku stravy.

Vitamín K má zdokumentovaný účinok na KRVNÚ ZRÁŽLIVOSŤ a ZDRAVIE KOSTI. Vitamín B na ZDRAVÚ ČINNOSŤ SRDCA.

* platíte iba poštovné a balné 1.95€

+
©2024 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.

Odosiela sa